מי אני? 

שמי עירית ואני חברת קיבוץ הגושרים. מאז ומתמיד חלמתי לכבוש את העולם.בצעירותי הפלגתי על אוניות משא, והעגינה בחופי העולם מקפריסין ועד דנמרק, הותירו בי טעם של עוד.
 
במשך 25 שנה ניהלתי בהצלחה את ההזמנות של מלון הגושרים, וכך נתוודעתי שוב ליכולותיי הארגוניות כמו גם האנושיות וחלומי איתי.
 
כצעד ראשון להגשמת החלום בחרתי יעד אטרקטיבי. עניינתי בדבר חברים מהקיבוץ ומאזור הגליל העליון, ניהלתי משא ומתן עצמאי מול חברות התיירות המוכרות לי היטב וכך זכינו, אני וחבריי, לחבילה האיכותית הגדושה והמשתלמת ביותר והמטוס המריא...
 
וראיתי כי טוב. וחברי הנאמנים איתי, חוברים אלי מדי כמה חודשים לטיול מופלא לאחד מהיעדים המבוקשים, כאשר טרם נחיתה נשאלת כמו תמיד השאלה: "עירית, לאן הטיול הבא?!"
 
וחלומי מתגשם ואשמח להגשים את חלומכם. 
 
אשמח לעזור לכל מטייל באם אתם בודדים או קבוצה, צעירים וצעירים פחות, לצרף אותכם  לטיולים קיימים, או ליצור למענכם טיול מתאים אחר.


למה בעצם לטייל עם עירית?
 
היעדים האטרקטיביים והמבוקשים ביותר
אני מקפידה להתעדכן ולהתחדש בחידושים בתחום התיירות וקשובה לרחשי הלב של חובבי הטיולים והסובבים אותי. 
 
העסקה הטובה והמשתלמת ביותר
אני עורכת השוואה מדוקדקת בין ההצעות של חברות התיירות השונות ומצליחה להשיג את הטוב ביותר במסגרת התקציב.
 
המדריכים הכי איכותיים
אני בוחרת מדריכים המתאפיינים במזג טוב ובאישיות מרתקת ובאמתחתם ידע נרחב ליעד הספציפי. 
 
היחס האישי
בעוד שבחברות תיירות גדולות את/ה "עוד לקוח", אני מטפלת אישית בכל אחד ואחד מהמצטרפים לטיוליי, החל מנושא הכרטיסים, עזרה בהסדרי התשלום וכלה בארגון הסעות לנתב"ג וחזרה.
הקשר האישי הוא הדגל שלי!
 
הנסיון
לאחר עיסוק של 10 שנים בתחום ונסיעות אין ספור כמלווה בטיולים, צברתי ידע ונסיון רב שלימדוני לתת את הדעת לכל הפרטים, מקטן ועד גדול, להנאת כל הנוגעים בדבר.
החברה האיכותית
הקבוצות שלי נבנות על בסיס "חבר מביא חבר" וכך מתגבשות להן קבוצות מיוחדות ואיכותיות. לחוויה החברתית חלק נכבד בטיול ויעידו על כךהמפגשים המתקיימים לאחר כל טיול בהם אנו מתענגים על הזכרונות...  
הלקוחות הכי מרוצים
"חבר מביא חבר" הוא הראייה לכך שהלקוח מרוצה. לקוחות רבים ונאמנים נערכים בהתאם ללוח השנה של "הטיולים של עירית", וטיולים רבים עוד לפנינו.
 
מקווה לראותכם בטיול הבא, ומבטיחה לתת את הכל כדי שיהיה זה טיול בלתי נשכח!

שלכם, עירית


טואול - בניית אתרים